Wakacje w Grecji? Kreta, Kos a może Grecja kontynentalna? My polecamy mniej popularną ale bardzo klimatyczną miejscowość Kokino Nero. Jej nazwa pochodzi o znajdującego się źródła. Kokkino Nero to nie tylko źródło wody, ale także źródło atrakcji! Tutejsi mieszkańcy są bardzo przyjaźni i życzliwie podchodzą do osób które mają ochotę rozrywkowo spędzić wakacyjny czas. Jest to znakomite miejsce na wyjazdy studenckie.

 

Jakie atrakcje czekają na uczestników wyjazdu studenckiego?

W przypadku Kokkino Nero możesz liczyć na szeroką ofertę animacyjną oraz wielki wybór wycieczek fakultatywnych. Oczywiście nie może zabraknąć wieczornych imprez oraz niesamowitego clubbingu na europejskim poziomie.  Więcej informacji: http://student.travel.pl/wyjazd-grecja-kokkino-lato-2018

Wyjazd studencki obejmuje aż 10 dni w Grecji oraz szeroki pakiet animacyjny a to wszystko w bardzo przystępnej cenie rzędu kilkuset złotych. Taka oferta to prawdziwa perełka dla młodych ludzi mających ochotę na przeżycie niesamowitych wakacji. Poza świetną zabawą istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. W przypadku Grecji wycieczki są niezwykle ciekawe: mamy do wyboru między innymi Ateny (jedno z najważniejszych miast epoki antycznej) z takimi atrakcjami jak zwiedzanie Akropolu oraz słynnych z antycznych opowieści Tremopili.

Więcej informacji na temat wyjazdów studenckich: http://student.travel.pl/

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.