Czy marzyłeś kiedyś o próbowaniu lokalnych win w Toskanii we wrześniu? Czy będzie to wspaniały czas na wiosnę w Paryżu? Ciesz się angielską przyrodą latem? Możesz myśleć, że to tylko sen i nie może osiągnąć. To nie musi być.

Możesz podróżować do jednych z najbardziej interesujących i pięknych miejsc na świecie, a zapłacisz jedynie za przelot, wyżywienie i atrakcje turystyczne!

Teraz możesz mieć pytania, czy to możliwe? Koncepcja jest tak prosta, że ​​wystarczy skorzystać z usługi wymiany mieszkań. Możesz nie wiedzieć, że ta usługa jest szeroko stosowana w Europie, Azji i Australii.

To takie proste. Wystarczy wybrać kraj, który chcesz odwiedzić, czas trwania i dokładną godzinę, którą chcesz odwiedzić. Ustalenia są dokonywane, a ty zamieniasz domy z kimś innym.

Tak to działa i możesz obniżyć koszty nawet o 75 procent. Pozostając w domu, nie płacisz wysokich kosztów hoteli (które mogą wynosić nawet 500 zł za noc) lub restauracji w restauracjach, oszczędzając setki, jeśli nie tysiące złotych!

Ponadto jest to duża szansa, aby żyć tak, jak robią to mieszkańcy. Możesz także cieszyć się totalnym zanurzeniem w kulturze, a zamiast być traktowanym jak turysta, masz okazję poznać nowych przyjaciół i uczestniczyć w swoim otoczeniu jako członek społeczności.

Wielu z was może martwić się, będąc poza domem. Dzięki tej usłudze masz spokój ducha wynikający z tego, że Twój dom jest pod troskliwą opieką, Twoje rośliny są podlewane, a Twoje zwierzęta są pod opieką.

Musisz zacząć przeszukiwać Internet i znaleźć firmę, w której czujesz się komfortowo. Zarejestruj się i dołącz do listy wymiany mieszkań. (Niektóre firmy mają ponad 10 000 członków!) Następnie jednym kliknięciem myszy możesz znaleźć informacje o innych, podobnie myślących podróżnikach, którzy chcą odwiedzić Twoją okolicę.

Większość firm podaje zdjęcia domów i opisy domów. Możesz bezpośrednio skontaktować się z właścicielami, aby osiągnąć porozumienie.

Oto niektóre z rzeczy, które chcesz uzgodnić:

Łączna liczba dorosłych i dzieci przebywających w domu

Korzystanie z pojazdu i jego konserwacja

Jaka pościel będzie dostarczana w domu i jak zostanie oczyszczona?

Opieka nad zwierzętami

Rozmowy międzymiastowe

Nie martw się jednak. Twoja firma zajmująca się wymianą mieszkaniową może pomóc ci stworzyć listę i dać ci pomysły na przygotowanie się do twoich gości.

Zamiast iść do zimnego, bezosobowego pokoju hotelowego, idziesz „do domu” i wita cię najbliższy sąsiad, który daje klucze do domu i zaprasza cię na kolację następnego wieczoru, mówiąc ci, żebyś do nich zadzwonił, jeśli masz jakieś pytania .

Możesz mieć wakacje, o których zawsze marzyłeś i jednocześnie oszczędzać tysiące dolarów! Udanej podróży!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.