Dla wielu z nas ferie zimowe to wzmożony czas białego szaleństwa. Mając do dyspozycji jeden lub dwa tygodnie wolnego, chcemy wykorzystać go jak najlepiej się tylko da. Przed narciarzami pojawia się jednak dylemat – dokąd się wybrać, czy decydować się na wyjazd w lokalne góry, czy też kierować się na zachód w alpejskie rejony. Każda z tych opcji ma niezaprzeczalne plusy i minusy, jednak najważniejsze jest, w jaki sposób zaplanujemy czas podczas takiego wyjazdu. Z pomocą przychodzą aktywne wyjazdy, dzięki którym naszym jedynym zmartwieniem jest dobra zabawa oraz regeneracja po dniach pełnych wspaniałych wrażeń.

Aktywne wyjazdy to propozycja dla wszystkich, którzy nie do końca chcą organizować swoje wyjazdy od początku do końca. W „aktywnym pakiecie” dostajemy zakwaterowanie, wyżywienie, na bieżąco przygotowywanie przez profesjonalnego szefa kuchni, możliwość szkoleń na nartach, wiele ciekawych atrakcji poza narciarskich oraz co najważniejsze, wspaniałe towarzystwo ludzi, których łączy pasja narciarstwa i aktywnego spędzanego wolnego czasu. Dzięki aktywnym wyjazdom jesteśmy w stanie odkryć magię narciarstwa na nowo, jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności na deskach. Po godzinach spędzonych na stoku czeka nas wyśmienita uczta, która pozwoli zregenerować się przed kolejnym dniem pełnym białego szaleństwa. Jest to również doskonała okazja, aby wymienić się z innymi uczestnikami swoimi pasjami, opowieściami czy przemyśleniami oraz napić się wspólnie smacznego alkoholu. Najmłodsi również mogą znaleźć coś dla siebie wśród wielu smakołyków serwowanych przed medialnego szefa kuchni.

Jeśli ciągle nie wiecie, jak będzie wyglądał Wasz wyjazd w Ferie zimowe 2020, podpowiadamy – przyglądnijcie się aktywnym wyjazdom i ruszajcie w najlepszą przygodę narciarską jaką tylko możecie sobie wymarzyć.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.